Bezpieczny w sieci

Żeglarstwo to nasza pasja – IT to nasza praca.

Oferujemy szkolenie z podstaw bezpieczeństwa w sieci.

W chwili obecnej nasze życie przechodzi w znacznym stopniu do świata cyfrowego. W domu montujemy antywłamaniowe drzwi, dobre jakościowo zamki, jesteśmy świadomi. Niestety w świecie cyfrowym większość osób to dalej małe dzieci nie mające pojęcia jak chronić się przed złymi ludźmi. Nie tylko nie posiadają wiedzy ale również narzędzi aby się skutecznie chronić. Na szczęście sporo dobrych narzędzi jest darmowych ale trzeba je znać i mieć wiedzę w jaki sposób je wykorzystywać.

Dzięki nam masz okazję zwiększyć swoją świadomość, poznać narzędzia i zabezpieczyć swoje cyfrowe życie.

Oferujemy szkolenia po których będziesz bezpieczniejszy, bardziej świadomy a w razie zagrożenia będziesz wiedział jak minimalizować straty związane z danym wydarzeniem.

Szkolenia są szyte na miarę: kontaktujemy się z Tobą aby poznać jaką wiedzę już posiadasz i na tej podstawie przygotowujemy materiały dla Ciebie a później w sesjach indywidualnych lub grupowych przekazujemy Ci wiedzę dzieląc się naszym doświadczeniem.

Jeżeli chcesz aby Ty i Twoi bliscy byli bezpieczniejsi – Zapraszamy do kontaktu!

Zagrożenia

Co chwilę dowiadujemy się od znajomych na Facebooku, że ich konto zostało przejęte, ktoś wysyłał jakieś wiadomości z ich kont do znajomych z prośbą o pożyczenie pieniędzy, obejrzenie zdjęć. Większość tych ataktowa kończy się powodzeniem. Wystarczy odrobina wiedzy, doświadczenia i bylibyśmy bezpieczniejsi.

Sposoby ochrony

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że można się ochronić w bardzo prosty sposób. Ale trzeba wiedzieć jak a pozyskanie wiedzy jest już trudniejsze, bo nie wiadomo skąd tę wiedzę czerpać. A tutaj najlepszą ochroną jest wiedza.

Szkolenia

Szkolenia indywidualne

Zapraszamy na indywidualne sesje podczas których pomożemy skonfigurować Twoje cyfrowe życie aby było zdecydowanie bezpieczniejsze. Pomożemy w instalacji podstawowych aplikacji, które poprawiają bezpieczeństwo, pokażemy jak z nich korzystać oraz powiemy dlaczego są skuteczne.

Wytłumaczymy również na co zwracać uwagę aby nie paść ofiarą oszustów.

Ceny szkoleń: od 100zł za godzinę w zależności od lokalizacji i czasu trwania

Szkolenia grupowe

W czasie szkoleń grupowych zaprezentujemy narzędzia z jakich warto korzystać aby zabezpieczyć swoje życie cyfrowe, opowiemy na co należy zwracać uwagę podczas surfowania w sieci aby nie stać się ofiarą przestępstwa. Dzięki tym szkoleniom już nie będziesz jak dziecko we mgle.

Ceny szkoleń: od 50zł za godzinę za osobę w zależności od lokalizacji i czasu trwania

Kontakt

Jesteś zdecydowany na szkolenie? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy