PWPM #003 Etykieta jachtowa

Cześć,

Dziś zajmiemy się tematem ściśle związanym z żeglarstwem a konkretnie kulturą żeglowania i zachowania na wodzie. Powiemy sobie o kilku zasadach, których każdy mieniący się żeglarzem powinien przestrzegać. Dowiecie się między innymi dlaczego należy prowadzić swoje cumy pod cumami innej jednostki, dlaczego nie gwiżdżemy na jachcie, kiedy możemy sobie pozwolić zainstalować „suszarnię” na jachcie oraz kto ma prawo sikać na nawietrzną 🙂 Dzisiejszy temat to etykieta żeglarska.

Zapraszam do słuchania i komentowania

4 komentarze

1. Karol pisze:

Co tak trzeszczy ładnie w tle :)?

2. K.S. pisze:

Bardzo fajnie 🙂 miło się słucha, pozdrawiam