Zaczynamy!

Dzisiaj startujemy!

Eliminując anonimowość:
Żeglarzem jestem niemal od urodzenia. Żegluję kiedy tylko mogę i ile tylko mogę. Żegluję hobbistycznie, rekreacyjnie i zawodowo. Jestem również instruktorem żeglarstwa i motorowodniactwa.

Mam świra na punkcie żeglarstwa i traktuje je nie tylko jako pasję ale również jako sposób na życie.

Chcę się z Wami dzielić tym świrem a także wiedzą i przeżyciami oraz wymieniać doświadczenia i spostrzeżenia z dziedziny żeglarstwa.

Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Artykuły, podcasty, nagrania wideo oraz szkolenia multimedialne to tylko kilka pomysłów jakie planuje na stronie zamieszczać.

Zapraszam, zachęcam do odwiedzin i komentarzy bo gadanie do siebie jakoś mnie nie kręci 🙂

Stopy wody pod kilem i czterech stóp w koi!

Mateusz

1 Odpowiedź

1. Katarzyna pisze:

Tych opowieści można słuchać bez końca