PWPM #002 Choroba morska

Drugi odcinek podkastu, tym razem we współpracy z Chaszcze and Thuja Haters. Odcinek ten znajdziecie również na stronie cath.pl, gdyż nagrywałem go z Grześkiem Pietrzakiem, prowadzącym tamten podkast. Serdecznie zapraszam i polecam cath.pl

Dzisiejszy temat: choroba morska. W poprzednim podkaście pytaliście jak to właściwie z tą chorobą jest? Czy to prawda, czy mit? Posłuchajcie odpowiedzi na te pytania, oraz wiele więcej.

UWAGA: nie słuchać przy jedzeniu! 🙂

Zapraszam

Mateusz

? Powiadomienia wszystkich filmach otrzymasz gdy zasubskrybujesz nasz kanał oraz klikniesz dzwoneczek wybierając wszystkie.

Możesz również polubić…

1. Domi pisze:

PRAWDA!!! 🙂 Do dzisiaj mam przed oczami obraz ryżu z sosikiem „oddanego” morzu 😛

2. Domi pisze:

PRAWDA 🙂